Oprogramowanie sklepu to bardzo problematyczny wybór dla osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sprzedażą online.

Osobiście zawsze stawiam by nasz czas był jak najmniej wykorzystywany do obsługi sklepu oraz by koszta sklepu były stałe albo chociaż nie były dla nas wyzwaniem nie do obliczenia. Mając na uwadze osoby, które nie mają doświadczenia informatycznego dochodzę do wniosku, by oprogramowanie było intuicyjny oraz pomoc od twórcy jego była na najwyższym poziomie.

Dzięki oprogramowaniu Shoper, handel internetowy może okazać się nie mniej utopijny, a Twój sklep od teraz będzie można opisać w powyższy sposób.

Dlaczego Shoper?

Przede wszystkim należy pomyśleć o tym, że decydując się na oprogramowanie Shoper, Twoje sprzedawanie w sieci będzie najzwyczajniej w świecie praktyczne. Zawiera ono wszystkie narzędzie, bez których nie można się obejść. Do najbardziej potrzebnych możemy zaliczyć systemy płatności internetowych (szczególnie gdy znaczna część naszych klientów jest niecierpliwa) lub dwustronną integrację z Allegro (co istotne, ponieważ nieobecność na tym portalu skazuje nas na handlową banicję w tych czasach). Ponadto, korzystając z Shoper, już nigdy współpraca z kurierami lub obsługa magazynów nie będą dla Ciebie jednym z największych utrapień.

W momentach, kiedy konfigurowałem sklep dla swoich klientów nie napotkałem żadnych przeszkód. Oprogramowanie działa bardzo dobrze, kontakt z obsługą również, bardzo pomocny dział wsparcia i zawsze miałem załatwione to co było potrzebne. Nie słyszałem żadnych wymówek typu „nie da się” „nie możemy, ponieważ…”.

Co to samego oprogramowania sklepu również nie napotkałem trudności konfiguracyjnych. Instrukcje przejrzyste, a podczas działania obyło się bez błędów.

Jakie są dodatkowe korzyści?

Shoper idzie z duchem czasów, które są zdominowane przez media społecznościowe. Wystarczy, że połączysz kropki i już wiesz, że i na tę okazję Shoper przygotował coś specjalnego. Udostępnia on szereg narzędzi, wspomagających sprzedaż za pomocą social media. Nie musisz wiedzieć jak się ćwierka na Twitterze, ale możesz być bardziej efektywny w sprzedaży, poszerzając ją o działania na Facebooku.

W cenie abonamentu otrzymujemy:

  • Messenger na naszej stronie pełniący funkcje chat’u. Wszystkie wiadomości zostaną przekierowane do skrzynki odbiorczej fanpage’a.
  • Facebook Dynamic Ads: Dzięki aplikacji przygotujesz kampanię remarketingową adresowaną do wszystkich użytkowników, którzy odwiedzili twoją stronę lub przeglądali konkretne produkty.
  • Integracja Ceneo Rozszerzony XML
  • Aplikacja mobilna: Możliwość zarządzania sklepem z pozycji smartfona.
  • Płatności Bitcoin: Dzięki aplikacji bitbe.co kilkoma kliknięciami wprowadzisz płatności Bitcoin do Twojego sklepu. Twoi klienci zyskają możliwość płatności wyjątkowo szybkim i bezpiecznym kanałem, a dzięki bitbe.co Ty otrzymasz złotówki na Twoje konto bankowe.

Zobacz całkowity pakiet korzyści: https://www.shoper.pl/pakiet-korzysci/

Zbiór aplikacji: https://www.shoper.pl/appstore-aplikacje/

Męczy Cię temat SEO lub SEM? Działasz nad tym prężnie, ale nadal czujesz niedosyt?

Umieść swój sklep w porównywarkach cenowych za pomocą Shoper. Nie ukrywajmy, że jest to jedna z najlepszych metod dotarcia do nowego klienta, która może niekoniecznie mogłaby zastąpić pozycjonowanie, ale stanowi jego doskonałe uzupełnienie. A Twoi zadowoleni klienci to tylko potwierdzą.

Jaka jest cena sklepu?

Na początek polecam zacząć od wybrania planu Platynowego , ponieważ mamy wtedy:

  • dwustronną integracje z portalem Allegro
  • Sklep na Facebooku: Dzięki instalacji aplikacji, klienci będą mogli przeglądać ofertę bezpośrednio na fanpage’u twojego sklepu, a co więcej – złożą zamówienie bez opuszczania Facebooka.
  • Dodatkowy serwer FTP o pojemności 5GB

Cena to 119zł miesięcznie. Można również skorzystać z aktualnych promocji, które obniżają cenę.

W tym celu zobacz aktualny cennik: https://www.shoper.pl/cennik-sklepu-shoper/

Wraz z oprogramowanie sklepu możemy nabyć domenę, procesor płatniczy i regulamin.

Czy oprogramowanie wspiera dropshipping?

Tak. Wszelkie integracje znajdziecie w linku: https://www.shoper.pl/appstore-aplikacje/

oraz

dzięki www.verosoft.pl

Lista hurtowni: http://verosoft.pl/aktualizacja-sklepow-internetowych-asi/zintegrowane-hurtownie/

Jeśli hurtowni nie ma na liście to można ją podłączyć. W tym celu trzeba się skontaktować z obsługą oprogramowania.

Cennik: http://verosoft.pl/cennik-2/

Zarejestruj swoje konto w Shoper i sprzedawaj ze zdwojoną siłą. Pamiętaj, że wtedy wszystkie niezbędne narzędzia do handlu w internecie będziesz miał w jednym miejscu. Twórcy Shopera wyszli już poza wyobraźnię i przekuli ją w idealnie rozwiązanie dla Ciebie i Twoich klientów. 

KLIKNIJ TUTAJ i WYPEŁNIJ FORMULARZ – UTWORZE DLA CIEBIE KONTO – okres próbny 14 dni bez zobowiązań. 

Wypełniając formularz możesz liczyć na moje porady dotyczące utworzenia w pełni kompletnego sklepu.

Nie potrafisz skonfigurować? Nie masz na to czasu? Nie martw się! Zrobię to dla Ciebie 😉

Wypełnij tylko poniższy formularz.

[ninja_form id=6]

Kategorie: BLOG