Konfiguracja sklepu internetowego – Tworze gotowy sklep internetowy oraz konfiguruje już obecne. Sklep Internetowy jest kompletny do sprzedaży i posiada wszelkie potrzebne elementy, które są wymagane do prawidłowego działania.

Sklep Internetowy jest na platformie Shoper. Jest możliwość konfiguracji na innej platformie według uznania klienta. 

CERTYFIKAT SSL

Wdrożenie Certyfikatu SSL czyli ochrony witryn internetowych, a także gwarancja poufności przesyłanych danych drogą elektroniczną. Adres domeny używa protokół HTTPS. O bezpieczeństwie świadczy ikona kłódki w adresie strony.

DOMENA

Podłączenie domeny z serwerem bądź zmiana na inną. Pozwoli to na widoczność prawidłowego adresu www w przeglądarce internetowej.

PŁATNOŚCI

Konfiguracja metod płatności takich jak PayPal, PayU, DotPay, Przelewy24, Shoper i inne, by móc swobodnie odbierać płatności od swoich klientów.

WYSYŁKA

Konfiguracja moted wysyłki towarów jak kurierzy, poczta, paczkomaty czy portale do tego przeznaczone.

POCZTA EMAIL

Ustawienie poczty elektronicznej by móc odbierać email w odrębie naszej domeny. Np kontakt@twojadomena.pl

APLIKACJE

Wdrożenie dodatkowych aplikacji jak chat, monitorujące, zwiększające sprzedaż. Takimi aplikacjami może być Facebook Messenger, Google Analytics, Subiekt GT i inne.

Jako Reseller tworze i konfiguruje sklepy internetowe na platformie Shoper. Sklep posiada znakomitą obsługę klienta i jest wart swej ceny, ponieważ wszystko mamy w jednym miejscu. Nie potrzebujemy zatrudniać dodatkowych osób, które czuwałyby nad bezpieczeństwem, kopiami zapasowymi. W cenie mamy hosting i pomoc zespołu specjalistów.
 

KONTAKT ZE MNĄ

KONFIGURACJA SKLEPU INTERNETOWEGO – PRZYKŁADOWA CENA

Koszt podstawowego sklepu zaczyna się od 700 zł brutto + opłaty za oprogramowanie sklepu wraz z domeną w granicach 600 – 800 zł w pierwszym roku, a 1200 – 1500 zł w kolejnych latach za 1 rok, czyli około 125 zł miesięcznie. 

Oczywiście wyżej są to wartości szacunkowe. Zawsze dopasowuje odpowiednie rozwiązanie pod klientów, ponieważ każdy ma inne wymagania, a koszty muszą być jak najmniejsze.

SKORZYSTAJ Z BEZPŁATNEJ WYCENY WYPEŁNIAJĄC PONIŻSZY FORMULARZ

Opisz szczegółowo swój problem. Postaram się dopasować konkretne rozwiązanie.
Akceptuje politykę prywatności.