GetResponse – Kompletne rozwiązanie marketingowe online.

Udostępnia funkcje publikowania i udostępniania newsletterów pod klucz, a także nieograniczoną liczbę następnych autoresponderów, stron docelowych, seminariów internetowych, automatyzacji marketingu i CRM w celu dostarczania informacji kontaktom i przekształcania ich w płatnych klientów. Dzięki odpowiedzialnej i w pełni zautomatyzowanej higienie listy, praktykom antyspamowym i ustalonym relacjom z głównymi dostawcami usług internetowych i dostawcami usług pocztowych GetResponse szczyci się najwyższą możliwą liczbą dostarczanych wiadomości e-mail, aby zapewnić dotarcie wiadomości do potencjalnych klientów.
Platforma dostarcza ponad 5 miliardów e-maili rocznie w 172 krajach. GetResponse jest w pełni skalowalny i może obsługiwać zarówno małe, jak i bardzo duże listy (ponad miliony subskrybentów).

GetResponse w najważniejszych wydarzeniach:

– Ponad 100 000 aktywnych kont
– 30 dniowy okres próbny
– Dostarczalność do 68% wyższa niż nasza konkurencja
– Nieograniczone wiadomości e-mail
– Potężna, automatyczna personalizacja wiadomości
– Inteligentne funkcje śledzenia

Jakie korzyści przynosi to?

– Łapie utraconą sprzedaż i prowokuje twoich klientów do zyskownej akcji.
– Zwiększa wyniki generowania leadów i budowania biznesu.
– Usuwa żmudne i powtarzające się zadania e-mail marketingu.
Po założeniu konta w GetResponse będziesz wspierany na każdym etapie przez doskonałą obsługę klienta i materiały (pomoc kontekstowa, przewodniki użytkownika, często zadawane pytania i samouczki wideo). Korzystasz z wiodącej w branży usługi dostarczania wiadomości e-mail, którą GetResponse konsekwentnie utrzymuje dzięki solidnym relacjom z dostawcami usług internetowych, inicjatywom proaktywnego dostarczania i silnemu zaangażowaniu przeciw spamowemu.

Wypróbuj GetResponse już dziś i dowiedz się, jak możesz od razu uzyskać wymierne, mierzalne wyniki bez marnowania czasu lub inwestowania dużych pieniędzy.

WYPRÓBUJ KLIKAJĄC TUTAJ