Google Analytics

to bezpłatne narzędzia, które pozwolą wam monitorować ruch na każdej stronie. Dane pozwalają nam pokazać szczegółowe informacje o użytkownikach odwiedzających naszą stronę takie jak: źródła wizyt, lokalizacja, rodzaj urządzenia, jakie strony przeglądają oraz inne.

Podobne: Yandex Metrica


Pixel Facebook

Jak działa piksel Facebooka ?

Kiedy gość witryny podejmuje działanie (np. kupuje produkt), piksel Facebooka zostaje uruchomiony i zgłasza to działanie. Dzięki temu wiadomo, kiedy klient podjął działanie po obejrzeniu reklamy na Facebooku. Można potem ponownie dotrzeć do tego klienta, korzystając z grupy niestandardowych odbiorców. Kiedy w witrynie dochodzi do kolejnych konwersji, Facebook będzie coraz skuteczniej wyświetlać reklamy osobom bardziej skłonnym do podejmowania określonych działań. Proces ten jest znany jako optymalizacja konwersji.


HotJar 

Mapa ciepła – Dowiedz się, czego użytkownicy oczekują od witryny, z której korzystasz, i na nią reaguj, przedstawiając wizualnie kliknięcia, kliknięcia i przewijanie.

Nagrania – Zidentyfikuj problemy związane z użytecznością, oglądając nagrania prawdziwych użytkowników Twojej witryny po kliknięciu, dotknięciu, przesunięciu kursora i nawigacji po stronach.

Ścieżki konwersji – Znajdź największe możliwości poprawy i testowania, określając, na której stronie i w którym kroku większość odwiedzających opuszcza Twoją witrynę.

Analiza formularza – Popraw współczynniki wypełniania formularzy online, odkrywając, kiedy i dlaczego użytkownicy porzucają formularze.

Ankiety Zwrotne – Dowiedz się, czego potrzebują Twoi użytkownicy w sieci i urządzenia mobilne oraz co uniemożliwia im osiągnięcie tego celu dzięki kierowaniu na pytania dotyczące czasu lub zdarzenia.

Przychodzące opinie – Zapewnij odwiedzającym łatwy sposób na pozostawienie natychmiastowej wizualnej informacji zwrotnej w witrynie lub aplikacji. Zobacz, co ludzie kochają i nienawidzą, identyfikuj problemy i znajduj możliwości rozwoju.

Ankiety – Zbieraj szczegółowe informacje od swoich klientów, gdy tylko dokonają konwersji, lub odwiedzający, zanim zrezygnują, za pomocą elastycznych ankiet, które działają na dowolnym urządzeniu.

Zatrudnij Testerów – Zwerbuj swoich użytkowników do testów i wywiadów jeden-na-jeden. Zachęcaj do uczestnictwa w niestandardowych wiadomościach i wybieraj rekrutów na podstawie ich profilu.

Kategorie: BLOG