Email Marketing to nic innego, jak relacje z klientem wykorzystując bazę mailingową. Jest to jedna z form marketingu, jaką możemy wykorzystać do zwiększenia naszych przychodów. Mimo wielu opinii email marketing jest jednym z popularnych źródeł, jakie możemy wykorzystać w naszej działalności. Dziś praktycznie każdy ma email, który wykorzystuje do komunikacji, logowania do stron. Jest to dowód, że email marketing będzie miał swoich odbiorców.

Jakie zastosowanie ma email marketing?

Głównym zastosowaniem jest edukacja klienta z naszego produktu, usługi, tworzenie lejków sprzedażowych, prowadzenie remarketingu i utrzymanie relacji z klientem.

Przykładem może być reklama Facebook. Użytkownik podaje mail, mail zostaje dodany do bazy, po czym następuje wysyłanie edukacyjnych maili. Dobrym sposobem jest wysłanie 3-4 maili co 2 – 3 dni, a 5 z ofertą, która ma ograniczoną dostępność – ilość, czas.

Dlaczego email marketing jest ciągle popularny?

Popularność email marketingu jest oczywista, praktycznie wszędzie podczas rejestracji podaje się email, by móc korzystać z danej strony. Nawet używanie profili w Social Media wymaga użycie swojego adresu email. Google wykorzystuje email użytkownika, by móc posługiwać się ich usługami. Maling jest ciągle wykorzystywany do komunikacji, więc zawsze będzie generował sprzedaż.

W email marketingu możemy grupować użytkowników, dopasujemy wtedy odpowiedni komunikat. Inny dla tych, którzy nie skorzystali z oferty, a inny dla stałych klientów.

Jakie narzędzie potrzebne jest do email marketingu?

GetResponse to kompletne rozwiązanie marketingowe online. Zapewnia funkcje publikowania i hostowania biuletynów „pod klucz”, a także nieograniczoną liczbę autoresponderów, stron docelowych, seminariów internetowych, automatyzacji marketingu. CRM w celu dostarczania informacji do kontaktów i przekształcania ich w płacących klientów.

Poprzez odpowiedzialną iw pełni zautomatyzowaną higienę list, praktyki antyspamowe oraz nawiązane relacje z głównymi dostawcami usług internetowych i dostawcami poczty e-mail, GetResponse szczyci się najwyższą możliwą dostarczalnością poczty e-mail, aby zapewnić dotarcie wiadomości do potencjalnych klientów.


Platforma dostarcza rocznie ponad 5 miliardów e-maili w 172 krajach. GetResponse jest w pełni skalowalny i może obsługiwać zarówno małe, jak i bardzo duże listy (ponad 1 milion subskrybentów).
GetResponse w najważniejszych punktach:
– Ponad 100 000 aktywnych kont
– 30 dniowy okres próbny
– Dostarczalność nawet o 68% wyższa niż u naszych konkurentów
– Nieograniczone e-maile
– Wydajna, automatyczna personalizacja wiadomości
– Inteligentne funkcje śledzenia
Jakie to przynosi korzyści?
– Łapie utraconą sprzedaż i wstrząsa potencjalnymi klientami
– Zwiększa generowanie potencjalnych klientów i wyniki budowania biznesu
– Oddziela żmudne i powtarzalne zadania marketingu e-mailowego


Gdy zarejestrujesz konto w GetResponse, będziesz wspierany na każdym etapie przez jego doskonałą obsługę klienta i materiały (pomoc kontekstową, instrukcje obsługi, często zadawane pytania i samouczki wideo). Będziesz korzystać z wiodącej w branży dostarczania wiadomości e-mail, którą GetResponse konsekwentnie utrzymuje dzięki solidnym relacjom z dostawcami usług internetowych, proaktywnym inicjatywom dostarczania i silnemu zaangażowaniu w zwalczanie spamu.

Wypróbuj GetResponse już dziś i dowiedz się, jak od razu uzyskać wymierne wyniki bez marnowania czasu i inwestowania dużych pieniędzy

KLIKNIJ TUTAJ BY WYPRÓBOWAĆ GETRESPONSE

Kategorie: BLOGPORADY