Wtyczki chrome, które pomogą nam zwiększyć naszą produktywność i oszczędzą nam czas.

Poniżej przedstawię wam z czego korzystam w swojej przeglądarce. Wszystkie wtyczki chrome są łatwe w obsłudze, możemy dzięki nim zwiększyć naszą efektywność i optymalizować procesy, by ułatwić sobie naszą pracę.


Facebook Pixel Helper

Facebook Pixel Helper działa w tle, szukając konwersji lub pikseli Facebooka i dostarczając w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat implementacji. Mała liczba pojawi się na ikonie Facebook Pixel Helper, aby wskazać liczbę zdarzeń pikseli. Po kliknięciu panel zostanie rozwinięty, aby wyświetlić szczegółowy przegląd pikseli strony, w tym ostrzeżeń, błędów i sukcesów.

Pobierz: LINK


Page Analytics (by Google)

Rozszerzenie strony Chrome Analytics pozwala sprawdzić, jak klienci wchodzą w interakcje z Twoimi stronami internetowymi. Rozszerzenie strony Chrome Analytics pozwala sprawdzić, jak klienci wchodzą w interakcje ze stronami internetowymi, w tym to, co klikają i czego nie klikają. Wykorzystaj te spostrzeżenia, aby zoptymalizować układ witryny, poprawić wygodę użytkowników i zwiększyć liczbę konwersji. Podczas przeglądania strony internetowej, do której masz dostęp Google Analytics, zobaczysz: Dane Google Analytics: odsłony, niepowtarzalne odsłony, średni czas na stronie, współczynnik odrzuceń i % wyjścia itp.

Pobierz: LINK


Kategorie: NARZĘDZIA